גז מחשבים

האחים גז מחשבים הוקמה בשנת 2002 על ידי אשרי גז,
טכנאי מחשבים מנוסה העוסק בתחום המחשוב, בתיקון ובשדרוג מחשבים למעלה מ- 20 שנה. במהלך שנות עבודתו בחברות הייטק גדולות פיתח גישה שונה וייחודית ללקוח ולמחשב שבבעלותו, גישה המאמינה שכל מחשב הוא ראי של בעליו (הן כבעל עסק והן כאדם פרטי) חלק מישותו ומהווייתו. גישה זו והרצון ליישמה הובילו לפתיחתה של החברה המספקת טיפול אישי, "בפינצטה" ואינה דוגלת ב"פס ייצור" של תיקון מחשבים. גישה זו פותחה ל"אני מאמין" יוצא דופן על פיו פועל גז כל יום, כל היום.

"אני מאמין כי בעידן המודרני המחשב הוא חלק מההוויה של האדם. כל מחשב קשור לעבר, להווה ולעתיד של בעליו ושל המשתמשים בו"  (אשרי גז)

משפט זה מהווה סמן ימני לניהולה ולהתנהלותה של מעבדת גז מחשבים מול הלקוח ומול המחשב שבבעלותו. ללא כל ספק – כך מאמינים בגז מחשבים - שירות איכותי ומקצועי הניתן ללקוח באופן אישי ומתוך הבנה של צרכיו, מוביל ללקוחות מרוצים ונאמנים העושים שימוש איכותי וארוך טווח במחשב שברשותם.

העקרונות המובילים של גז מחשבים "המחשב הוא כלי עבודה מספר אחד בעולם המודרני" 
חלק מההוויה המקצועית היום יומית של כל עסק, וחלק מהווייתם של הפרט או של משפחה – כאשר השימוש הוא ביתי.

שקיפות – בגז מספקים את כל המידע המקצועי הדרוש ללקוח לשם קבלת ההחלטה הנכונה עבורו... רכישת מחשב חדש לעסק או לבית...תיקון מחשב המכיל מידע חשוב... בגז מייעצים, אתם מחליטים.

הפרטים הקטנים - מחשב "עובד" אינו שווה ערך למחשב הפועל באופן איכותי ומושלם ובגז מאמינים שגם בתיקון מחשבים יש לתת את הדעת לפרטים הקטנים.

לפני שמחליפים מחשב ישן בחדש יש למצות את אפשרויות התיקון.
בשום מקרה לא יימחקו במעבדה קבצים ממחשב הנמצא בתיקון ללא שיתוף ואישור הלקוח. הן בדבר מחיקתם של קבצים לאחר גיבויים, והן בנושאים אחרים הקשורים במחשב – מתבצעות תוך שקיפות מלאה ובשיתוף הלקוח.

פרמוט המחשב - בשום מקרה לא מבוצע פרמוט לפני גיבוי מלא של קבצי הלקוח אלא אם הלקוח ביקש אחרת.

רכישת מחשב חדש - מעוניינ/ת לרכוש מחשב? הצרכים של כל משתמש שונים ולפיכך לכל משתמש מותאם מחשב ספציפי המותאם בדיוק לצרכיו. הייעוץ המקצועי שלנו, ההחלטה שלכם.

תמיד לשירותכם, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!