גז מחשבים

המטרה: ניהול בטוח, חכם ויעיל של העסק שלך

בגז מחשבים אנו מאמינים כי מערכות המחשוב השונות נועדו לשפר את ביצועי העסק שלך. מערכת מחשוב טובה משדרגת את ניהול התהליכים העסקיים (ניהול השיווק והמכירות, רכש, מלאי, משאבי אנוש, כספים ועוד) ומעניקה לעסק ביטחון בשמירת המידע הארגוני ובהבטחת פעילות רציפה ללא השבתות. לשם כך אנו מציעים לך פתרון כולל המותאם לדרישות וליעדים של העסק

תכנון
היכרות אישית מעמיקה עם העסק, המידע, היעדים והתהליכים העסקיים. כפועל יוצא: אפיון צרכי החומרה, התוכנות, התקשורת, הגיבוי והאבטחה.

תשתית
הקמה או שדרוג של תשתית המחשוב בהתאם לתכנון, תוך שימוש בתשתיות חומרה ותוכנה איכותיות, מתקדמות ואמינות מבית היוצר של החברות המובילות בתחומן.

תמיכה, אחזקה ושירות
גז מחשבים מעניקה שירות "עד הבית" לעסקים לצורך פתרון מהיר ומקצועי למניעה (או צמצום) השבתת העבודה. צוות המומחים של גז מיומן בכל סוגי המחשבים והתוכנות העסקיות ומכיר היטב את רשת המחשבים הספציפית שלך. הצוות מגובה במעבדה מקצועית ומתקדמת עם כל הציוד הטכנולוגי הנדרש לתיקון או שדרוג מערכות המחשב ויכול לתת מענה יעיל במקרים של צורך בשחזור מידע. ההיכרות של טכנאי החברה עם העסק והביקורים השגרתיים בו, מבטיחים מענה מהיר ויעיל בעת הצורך וחיסכון בזמן יקר.

גיבוי ושיחזור מידע
המידע המאוחסן במחשבי העסק הוא אחד הנכסים היקרים ביותר שלך.
על מנת להגן ולשמור שמידע זה לא יאבד ויהיה זמין בכל עת. אנו, בגז מחשבים, נתאים לכם את הפתרון המתאים ביותר עבורכם ממגוון רחב של שיטות ופתרונות מתקדמים לגיבוי החומר.

מערכת מחשבים טובה יותר = יתרון תחרותי לעסק שלך

בעל עסק ורוצה מערכת מחשבים טובה יותר? השאר פרטים ונחזור אליך!